Для кого Вапорайзер Xlux Roffu?

Для кого Вапорайзер Xlux Roffu?

 Для кого Вапорайзер Xlux Roffu?

Roffu розроблений у 2022 році і є одним із найсучасніших та найсвіжіших пристроїв на ринку вапорайзерів. У ньому враховані всі дрібні аспекти, які турбували користувачів інших моделей та фірм. Швидка зарядка, змінний акумулятор, інформативний кольоровий екран, type-c, миттєве нагрівання та скляний мундштук. Цей вапорайзер підійде абсолютно для всіх, новачки будуть у захваті і зможуть користуватися ним багато років, а професіонали і люди знають толк у вапорайзерах точно оцінять здібності цього компактного звіра!

Тип нагріву:

Смарт-конвекція. Нагрівальна камера виконана зі скла. Найважливіший параметр кожного вапорайзера – його технологія нагріву. Неефективні методи нагрівання або неправильна дія джерела тепла на суху суміш завжди будуть призводити до поганих вражень від ширяння. З Roffu ми виконали велику роботу, щоб вам не довелося з таким зіткнутися, і перетворили звичайний сеанс на фантастичний досвід. Революційне розсіювання тепла робить рівномірне нагрівання та чистий смак.

Особливості:

  • Смарт конвекція
  • Розумна безвідходна ефективність
  • Цирконієва спіраль, що охолоджує
  • Міцний та гладкий корпус
  • Магнітна керамічна верхня частина для легкого доступу
  • Блискавичний час нагрівання
  • Подвійні режими використання (сеанс та на запит)
  • Змінний акумулятор 18650 із зарядним пристроєм USB-C
  • Великий барвистий ілюмі-дисплей 0.96
  • Інтелектуальний тактильний зворотний зв'язок

Що можна випаровувати?

Лише сухі трави.

Перезаряджається — знімний акумулятор

Зарядний випарник — це випарник, який не можна використовувати, а час простою — витрачений час. Розумний конвекційний вейп Roffu також оснащений портом швидкого заряджання USB-C для швидкого заряджання в будь-якому місці. Парити та не вистачає енергії? Просто замініть одну батарею, що перезаряджається, на іншу, і все буде готове до роботи за лічені секунди. Більше того, батареї маленькі, їх легко носити із собою у кишені чи сумочці, і вони зручні. Не дозволяйте відсутності енергії утримувати вас від сухої трави.

Гарантія:

Всі вапорайзери, що продаються GoodMood Vaporizers, є повністю справжніми і мають 1-річну гарантію на пристрій та 6-місячну гарантію на акумулятор. GoodMood Vaporizers – це український роздрібний продавець преміум-класу портативних випарників, домашніх випарників та витратних матеріалів для вапорайзерів. У нашому інтернет-магазині представлені найкращі бренди, такі як storz & bickel, pax, airistech, davinci, xmax, flowermate та інші. Ми постійно тестуємо нові моделі, щоб запропонувати вам найкраще зі світу вапорайзерів.

Що всередині коробки?

Изображение

19:26
55
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...