Реставрація Та Ремонт Міжплиточних Швів Між Керамічною Плитою: (цементна та двохкомпонентна затирка). Фірма «SerZatyrka»

Реставрація Та Ремонт Міжплиточних Швів Між Керамічною Плитою: (цементна та двохкомпонентна затирка). Фірма «SerZatyrka»
Город:
Винники, Львовская обл., Украина
Адрес:
м. Львів, 79000 вул. Проспект Чорновола 45
Телефон:
+380976744769 +380938551834 +380992540785
Цена:
330
Шви плитки стали тьмяними та набули
непривабливий колір (пожовкли, потемніли, вражені грибком, покриті брудом, та частково зруйновані ), починають кришитися, тріскатись, а іноді зовсім чорніють. А відбувається це через бруд, кіптяву, жирні краплі, які лишаються на поверхні. Особливо гостро проблема виникає в приміщеннях з підвищеною вологістю (ванна, душова кабіна), місцях з великою прохідністю (передпокій, коридор) або на кухні. Якщо плитка зберегла свій вигляд, ціла, і ви не хочете її повністю міняти, можна виправити естетичні якості приміщення, відреставрувати шви та покрити їх новою фугою.
Реставрація Та Ремонт Міжплиточних Швів Між Керамічною Плитою: (цементна та двохкомпонентна затирка). Фірма «SerZatyrka» 0Реставрація Та Ремонт Міжплиточних Швів Між Керамічною Плитою: (цементна та двохкомпонентна затирка). Фірма «SerZatyrka» 1Реставрація Та Ремонт Міжплиточних Швів Між Керамічною Плитою: (цементна та двохкомпонентна затирка). Фірма «SerZatyrka» 2Реставрація Та Ремонт Міжплиточних Швів Між Керамічною Плитою: (цементна та двохкомпонентна затирка). Фірма «SerZatyrka» 3
26
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...