Реставрація Та Перефугування Міжплиточних Швів Між Керамічною Плиткою: (Цементна Та Епоксидна Затірка). ПП «ФІРМА «SerZatyrka»

Реставрація Та Перефугування Міжплиточних Швів Між Керамічною Плиткою: (Цементна Та Епоксидна Затірка). ПП «ФІРМА «SerZatyrka»
Город:
Львов, Львовская обл., Украина
Адрес:
м. Львів, 79000 вул. Проспект Чорновола 45
Телефон:
+380976744769 +380938551834 +380992540785
Цена:
330
Після облицювання підлоги або стіни керамічною плиткою обов'язково виконується затирання швів, щоб заповнити зазори між окремими плитками. Завдяки цій процедурі облицьована поверхня набуває завершеного й естетичного вигляду, а комбінація з плиток тепер утворює єдину цільну поверхню. Затирання швів між плитками виконується не раніше, ніж через 12 годин після їх укладання, аби дати добре просохнути розчину, що використовувався при облицюванні. Як правильно затирати шви на плитці, викладеній на стіні або підлозі, для чого це потрібно робити та яку обрати затирку, тобто розчин для затирання, який серед професіоналів називається фугою? Відповіді на ці питання шукайте в нашій статті.
Реставрація Та Перефугування Міжплиточних Швів Між Керамічною Плиткою: (Цементна Та Епоксидна Затірка). ПП «ФІРМА «SerZatyrka» 0Реставрація Та Перефугування Міжплиточних Швів Між Керамічною Плиткою: (Цементна Та Епоксидна Затірка). ПП «ФІРМА «SerZatyrka» 1Реставрація Та Перефугування Міжплиточних Швів Між Керамічною Плиткою: (Цементна Та Епоксидна Затірка). ПП «ФІРМА «SerZatyrka» 2Реставрація Та Перефугування Міжплиточних Швів Між Керамічною Плиткою: (Цементна Та Епоксидна Затірка). ПП «ФІРМА «SerZatyrka» 3
27
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...