Спори зі страховими компаніями | ТОВ "ЮрБухЗахист"

Якщо страхова компанія відмовляється платити або тягне з перерахуванням грошей, вам допоможе юрист за страховими випадками. Практика наших юристів показує, що в більшості ситуацій достатньо вислати на адресу страховика правильно складена угода про досудове врегулювання, в якому будуть представлені та обґрунтовані ваші вимоги і представлений розрахунок за позовними вимогами. Коли письмове спілкування не приносить результатів, наш експерт домагається особистої зустрічі з представником страхової компанії. Подальші кроки - звернення до суду та ведення справи до виплати належної вам суми. Клієнти страхових компаній претендують не тільки на виплати за договором: їм покладені пені за прострочення виконання зобов'язань страховика, а також штрафи до 50% від суми за договором.

Іноді страхові компанії подають в суд на своїх клієнтів, тобто пред'являють регресні вимоги. Наприклад, філія в регіоні погодився на виплату і перерахував її, а головний офіс вимагає гроші назад. Навіть якщо ці вимоги обгрунтовані, юристи по страховим компаніям допоможуть знизити розмір суми, яку доведеться повернути.

Ще одна нестандартна ситуація - банкрутство компанії, яка повинна перерахувати вам гроші. Наші юристи пояснять порядок дій в цій ситуації.

Якщо страхова відмовляється платити, тягне з перерахуванням грошей, звинувачує вас в шахрайстві - дзвоніть і приходьте на консультацію: страховий юрист в СПб відстоїть ваші права.
Спори зі страховими компаніями | ТОВ "ЮрБухЗахист"
Телефон, контактные данные:
(0322) 53-83-63, (099) 29-28-018
Город:
Львов, Львовская обл., Украина
17
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!