Прожектор світлодіодний для вуличного освітлення

Світлодіодні прожектори - найсучасніший вид вуличного освітлення. Головними перевагами їх є відмінна контрастність, чиста передача кольору і значна економічність. Велика область застосування дозволяє використовувати прожектор світлодіодний майже для всіх видів відкритого освітлення - на великих міських площах, торгових комплексах, будівельних майданчиках, стадіонах. Дизайнери з їх допомогою створюють барвисті світлові ефекти в интерьерном, архітектурному та ландшафтному освітленні.

Який прожектор світлодіодний купити

Сьогодні існує кілька типів Led прожекторів. Перш ніж прожектор світлодіодний купити потрібно, звернути увагу на такі нюанси - вага приладу, габарити, ступінь захисту, яскравість, допустима напруга, кут світіння і область застосування. Що стосується колірної палітри, вона може бути найрізноманітнішою, найчастіше використовується білий, жовтий, бурштиновий, зелений і синій кольори. За типами прожектора поділяються на - лінійні, матричні, грунтові і підводні, для ландшафтного підсвічування. Широкий асортимент моделей в online shop Ledstorm, що мають різні технічні характеристики і зовнішній вигляд, дозволяє вибрати прилад, максимально точно відповідає вимогам покупця.

Універсальні

Ергономічні пристрої, призначені для зовнішнього, побутового та технічного освітлення, складських приміщень, декоративного підсвічування фасадів будівель, присадибних ділянок, паркових доріжок.

Фасадні

Пристрої лінійного типу з корпусом з анодованого алюмінію, загартованого скла і ущільнювальної вологонепроникній прокладкою. Світлодіоди являють собою точкові джерела світла з вбудованою корегуючої оптикою. Лінійний світлодіодний прожектор, купити який рекомендується для підсвічування споруд і об'єктів архітектури, рекламних конструкцій, автомобільних стоянок, ресторанів, тенісних кортів тощо. Швидко запускається і ідеально працює навіть при низьких температурах повітря.

Виробничі

Матричні прожектори для освітлення виробничих приміщень, дворових територій, цехів, залізничних перонів, вантажно-розвантажувальних майданчиків. Мають підвищений захист від проникнення вологи, пилу, стійкі до вібрації і значних перепадів температур.

Купити прожектори світлодіодні в Києві і інших міст України

Вибрати і замовити різні прожектори світлодіодні в Києві і інших міст України можна на сайті Ledstorm. Лідируюча в Україні компанія світлодіодного обладнання Ledstorm пропонує широкий асортимент LED прожекторів високої якості - лінійні, матричні, SMD, з датчиком руху, Slim і ін. Вся продукція сертифікована і відповідає європейським стандартам якості і безпеки. Безпечно і економічно висвітлюйте вулиці, майданчики, будинки, втілюйте сміливі дизайнерські проекти разом Ledstorm.